Čištění moto a outdoorových oděvů

Vyčistíme Vaše motorkářské a outdoorové vybavení tou nejúčinnější a zároveň nejšetrnější metodou! Jsme pro Vás daleko (Dobříš a Praha)? Nevadí!

NEMUSÍTE JEZDIT AŽ ZA NÁMI!
OBJEDNEJTE SI SVOZ PPL*

* Stačí, když vyndáte výztuže, zabalíte a vyplníte
objednávkový formulář
níže „SVOZ PPL – objednat tady“ schovaný pod zeleným tlačítkem…

* Stisknutím tlačítka přejdete na objednávkový formulář dopravy.

A teď si ještě můžete trochu počíst… na konci vás čeká malé a trochu i vtipné ohlédnutí do historie.

Proč čistit MOTO a OUTDOOR oděvy u nás?

Pro vás MOTORKÁŘE jsou vaše oděvy posvátné a není se čemu divit, vždyť každý kousek stojí malé jmění a má samozřejmě i duševní hodnotu.

Proto vás uklidníme hned na začátku.

Používáme zcela jiné metody čištění a speciální prostředky určené přímo na moto oděvy, outdoorové oděvy a podobné choulostivé materiály oproti například chemickým čistírnám.

Můžete pokračovat dál nebo si rovnou přečtěte recenzi z Motosekáče od MotoMoniky, kde se také dočtete vše o našich metodách…

* Stisknutím tlačítka budete přesměrováni na web motosekac.com, odkaz se otevře na nové záložce.

Jak čistíme?

Pračka, ve které pereme moto a outdoorové oděvy využívá technologii tzv. kolébky, ta materiály jako kůži, membránové oděvy, přírodní hedvábí, vlněné oděvy a další v bubnu propírá jemným pohupováním.

Na rozdíl od chemických čistíren pere technologie Softwash ve speciálním roztoku vody a změkčovacích prostředků vč. pracích prostředků určených výhradně k čištění kůží nebo jiných speciálních tkanin.

Tento postup také velmi úspěšně odstraňuje zápach, a to jak z obuvi, tak právě z moto kombinéz a dalších oděvů vystavených vysoké zátěži.

Používáme prací prostředky francouzské značky Concord Textile, která vyvíjí ekologické prací prostředky na bázi vody.

Nedílnou součástí péče o tento typ oděvů je impregnace:

Impregnace na KOŽENÉ a MOTO oděvy

Pro impregnaci kůží používáme jednu z nejlepších značek, co současný trh nabízí. Jedná se o produkty firmy Nanoprotech INPRODUCTS.

Jde o dvousložkovou péči – přípravek vytvoří na povrchu oděvu tenký film křemíkových nanočástic
Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je cleangreen-dobris-nanoprotech-impregnace-kuze-moto-odevu.png.ochrání váš moto oděv před ušpiněním a promoknutím,
● křemíková vrstva odpuzuje vodu i nečistoty, brání vzniku skvrn, zamezuje ulpívání nečistot,
Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je cleangreen-dobris-nanoprotech-impregnace-kuze-moto-odevu-ochrana-uv.png.● vosková složka kůži zvláčňuje, vyživuje a brání popraskání na slunci i v mrazu,
chrání před UV zářením,
Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je cleangreen-dobris-nanoprotech-cisteni-kuze-moto-odevu-2.png.oživuje také původní barvu a lesk materiálu,
Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je cleangreen-dobris-nanoprotech-impregnace-kuze-moto-odevu-prodysnost.png.● impregnace zároveň zachovává prodyšnost materiálů.

Impregnace OUTDOOR oděvů a oděvů s membránou Gore-Tex, Climatic, Gelanots a dalšími

https://www.nanoprotech.cz/wp-content/uploads/2017/11/ikona-nanoprotech-stity-bez-zapachu.pngTato impregnace vás udrží v teple a suchu, ať už jste kdekoliv. Také při pravidelném používání prodlouží životnost vašeho outdoorového vybavení o několik let.

Zatímco konkurence používá organická rozpouštědla, základem impregnace Inproducts je voda. Díky tomu sprej
Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je cleangreen-dobris-nanoprotech-impregnace-outdoor-necistoty.png.zamezí ulpívání nečistot bez použití organických rozpouštědel,
Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je cleangreen-dobris-nanoprotech-impregnace-outdoor-bez-zapachu.png.● je bezbarvý a bez zápachu, není zdraví škodlivý a můžete jej bez obav použít i v uzavřených prostorách,
Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je cleangreen-dobris-nanoprotech-impregnace-outdoor-prodysnost.png.● zachová a obnovuje prodyšnost a nepromokavost materiálu, oděv bude chráněný proti vlhkosti, ale zároveň „dýchá„,
Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je cleangreen-dobris-nanoprotech-impregnace-outdoor-10-pracich-cyklu.png.● vydrží až 10 pracích cyklů (až 5 s pracím práškem), vrstva křemíkových nanočástic dovolí během praní vyčistit tkaninu membrány od soli a potu, po vyschnutí se funkce nanočástic obnoví.

ZAJIŠŤUJEME ČIŠTĚNÍ PO CELÉ ČR

* Stisknutím tlačítka přejdete na objednávkový formulář dopravy.

Pro váš komfort zajistíme kurýrní službu, která vaše oděvy vyzvedne ve vámi určený den na uvedené adrese a po vyčištění je opět doručí zpět.

A pro ty, co vydrželi až do konce, malé ohlédnutí do historie motocyklového sportu…

čištění moto a outdoor oděvů praha cleangreen bořislavka